ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ
Mustafa KAYA - Kalite Güvence Müdürü / Quality Assurance Manager
Klemsan Elektrik Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

Express English İngilizce kursu sayesinde artık kendimi çok daha rahat ifade edebiliyorum. Konuşulanları daha iyi anlıyor ve daha hızlı yanıt verebiliyorum.

Daha önce birçok kursa katıldım ve sadece teorik bilgilerde kaldım. Konuşulanı anlamıyor ve bana soru sorulduğunda yanıt veremiyordum. Konuşmak ve anlamak istiyorsanız mutlaka bu okula gelmelisiniz.

Teşekkürler James ve Detti, teşekkürler EXPRESS ENGLISH ailesi.

Saygılarımla / Best regards,


Savaş YILMAZ - Çimbeton AŞ Çiğli Hazırbeton Santral Şefi
Cementr Holding

Değerli Express English ailesi,

Aile diyorum çünkü “English Express” hakikaten aile sıcaklığındaki bir ortamda, İngilizce öğretmede kişilerin ihtiyaçlarına göre sistemi çeşitlendirebilen ve kesinlikle amaçları İngilizce’yi iyi öğretmek olan bir kurumdur. Kurum oldukça yeni olmasına karşın kurucular İngilizce eğitim konusunda yeterinden fazla bilgi ve tecrübeye sahipler. Üniversite hayatımda öğrenemediğim ve sonrasında iş yaşamımda da eksikliğini her an çektiğim ve bu konuda denemediğim kurs ve sistem kalmayan İngilizce öğrenme serüvenimde nihayet aradığımı bu kurumda buldum. Bu kurumda yıllarca sevemediğim ve beceremediğim İngilizce öğrenme hevesini yakalayabildim ve her ders benim için ciddi anlamda işten koşarak ve nihayetinde isteyerek gittiğim bir zaman dilimi. İngilizce öğrenmenin en iyi yolları nediri herkes çok iyi biliyor; evet en iyi birinci yol tam zamanlı olarak yerinde öğrenmek, yani İngilizce konuşulan bir ülkede en az 6 ay süreyle, peki imkanınız veya vaktiniz yoksanın cevabı bu işi iyi öğreten kurumlarda öğrenmek evet bu söylediğim yerlerden bana göre en iyisi kesinlikle bu kurumdur.Ve bu iş kesinlikle azim ve zaman isteyen meşakkatli bir yoldur. Ben üzerime düşenleri yapıyorum ve başladığım seviyeden ilk defa fersah fersah ilerideyim ve bu ailenin de desteğiyle bu işi bu kurumda kesinlikle çözeceğimden eminim. Onlara ve kendime kesinlikle güveniyorum.

Teşekkürler Express English Ailesi


ANKARA CAD. NO: 243 KAT 2 DAİRE 3 BORNOVA / İZMİR
0 232 34 34 404 - info@expressenglishizmir.com - expressenglishizmir@yahoo.com